Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberi magas hugysav,...

Az emberi magas hugysav, fakulhatja a polom szinet?

Figyelt kérdés

45 eves ferfi vagyok,egy ideje magas a hugysavam.Azt vettem eszre a sotet szinu poloiman hogy nagyon gyorsan veszitenek a szinukbol.Amikor megszarad rajtam a polo izzadas utan,kifeheredik a ruham azon resze ahol elotte izzadt-vizes volt.Par mosas utan meg mindegyik sotet szinu polom foltos lesz,minosegi plokrol van itt szo.Szerintetek az emberi hugysav(magas)ennyire kiszivja tonkreteszi a polok szinet??

Az ertelmes valaszokat elore koszonom


2017. aug. 27. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,az a húgyban van jelen szerintem semmi köze sincsen az izzadáshoz.
2017. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Boron at is tavozhat szerintem karos hugysav,izzadas.
2017. aug. 27. 21:14
 3/5 Duenna ***** válasza:
Az izzadságban lévő só fakítja. Esetleg többet izzadsz, mint korábban.
2017. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Az alapbetegség miatt savasabb az izzadmányod, ami megmarhatja a pólók színét, úgyhogy a válasz: igen.
2017. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!!!

Hat igen,serintem nagyban hozzajarult a veremben talalhato magas hugysav a poloim szinuk elvesztesehez.Orvoshoz kell mennem mindenkepp mivel a labaimban is erzek valami valtozast,fajnak amikor felalok.

2017. aug. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!