Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert zsiros a hajam hajmosas...

Miert zsiros a hajam hajmosas utan? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Korulbelul ket hete tortent hogy befujtam a hajam ilyen lila fujos 1 napig tarto hajfestekkel. Lemostam, majd ejszaka ugy fekudtem le aludni hogy nem szaritottam meg (korabban is csinaltam mar ilyet es semmi baj nem lett), nem tortent semmi, ugyanolyan szep volt a hajam, viszont a kovetkezo hajmosasnal a fejem tetejen olyan mintha zsiros lenne. Minden egyes hajmosas utan ezt erzem. Azota sampont is valtottam, megprobaltam hajszaritas nelkul megszaradni, hideg levegovel szaritani. Tojasos es egyeb hajpakolasokat is probaltam. Balzsamot is kiprobaltam, hatha. Arra gondoltam hogy talan megfazhatott a fejborom? Vagy a hajfestek miatt volt? Mert direkt kerdeztem a fodraszom hogy kell-e hozza visszaallito, de mondta hogy ilyenhez ne szukseges. Mit tehetnek? Nagyon elkeseredtem.

2017. aug. 26. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Balzsamot NE tegyél a hajdra, csak a végeire :)


Egyébként mosd ki nagyon jól a sampont, nekem akkor szokott zsíros maradni.

2017. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!