Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kibírni egy...

Hogyan lehet kibírni egy Balaton-körbetekerést?

Figyelt kérdés

Jövő héten Balatonkört teszünk, egy nap 40-50 km.

Mit tegyek, hogy ne legyen már másnap induláskor igen fáradt, fájós a combom?


2017. aug. 21. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt 40-50 kilométert lényegében vízszintes úton egy nagymama is leteker, ne parázz!
2017. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én munkahelyre 2*8 km-t, de péntekekre olyan fáradt a combom, hogy egy emelet negmászását is megérzem, mikor felmegyek a melóban a másik emeletre a finomabb kávéért.

Nem mindenki vasember. :D



Amúgy most csütörtökön és pénteken már nem bringával mennék be, masszíroznám a combomat és kenegetném izomlazítóval.

2017. aug. 21. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a 8 km kb 20 km/h óra átlagsebességgel, de a 40-50 km-et el lehet totyorogni 10 óra alatt is, gurulgatva, meg sokat megállva 5 km/h átlagsebességgel.
2017. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Inkább 10-15 között esik az átlagsebességem, ha számoljuk rendesen egy órára, és 15-20 között tekertem, amíg volt működő mérő.


Egyébként voltam már körbetekerésen 5 éve, csoda, hogy fizikailag nem haltam bele.

20-al száguldottunk (akkor volt órám), ami nekem gyors, ilyen helyre egy nagymamis tempó jobban esne. Majd sokszor álltunk meg bevárni egymást.

Ez a száguld - megáll -száguld megáll fáraszt engem a legjobban.

Utolsó nap irtó fájó combokkal ,ár alig haladtam.

Másnapra csak a vonatút esett, hát a Déliből hazamenetel egy pokol volt.

2017. aug. 22. 05:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!