Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék gátlástalanabb...

Hogyan lehetnék gátlástalanabb a "nagy dologgal" kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, furcsán hangzik a kérdés, de elég problémás. Az a bajom, hogy ha idegen helyen vagyok egyszerűen nem megy. Ha elmegyek táborba, vagy a Páromhoz egy hétvégére vagy ő itt van nálunk, egyszerűen még ha próbálkozom is, nem tudok ellazulni hozzá. Nem tartom cikinek, tudom, hogy ez természetes, és nagyon rossz mert olyankor fáj a hasam és utána amiért napokig nem sikerül, jöhet a hashajtó...egyszerűen ez borzalmas nálam, pedig beszélni, szóba hozni a kakilást nem jelent gondot. Szeptembertől kollégista leszek és azt sem tudom, hogy ott mi lesz velem. Mit lehetne tenni? KÖszönöm előre is a válaszokat! 19/L
2010. máj. 24. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Na én meg mindenhol máshol tudok, csak itthon nem... :S Az se jobb :S Szerencsére én már kollégista vagyok, kész fellegvár :D Amúgy a sajátomnak se tudom az okát... De pl anyukám meg u.olyan, mint te, akármikor ha nyaralni megyünk, sose tud nagyWCre menni, mindig fáj neki is a hasa, pedig ő nem az a szégyellős meg szemérmes tipus egyáltalán...

19/L

2010. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van, kivéve a hashajtózást.

Amikor koliban laktam, akkor ez a dolog attól, h rá voltam kényszerülve, ment magától sőt, én a családi házban sem tudtam olyan "jóízűeket" csinálni soha, mine egy kollégiumban:)Nálunk otthon ez tabuként va kezelve, ebből kifolyólag szorongtam ha barátnál voltam, de a koliban, ahol éltem, tökéletesen ment!én ezt akármilyen fura is, a szülői hatásnak tudom be.

2010. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kollégium amit kinéztem az koedukált, ami még azt jelenti, hogy többen is bejárnak oda...:S nagyon kellemetlen nekem ez a probléma..
2010. máj. 24. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, se a barátomnál, se idegen helyen nem tudtam (kivéve a legjobb barátomnőmnél meg otthon:D)

Aztán koleszba kerültem, és rá lettem kényszerítve, azért egy utcai bokorba csak nem megyek. Eleinte mindig csak akkor mertem menni amikor senki sem volt bent, de egy idő után már ez sem zavart, mivel rajtam kívül szinte mindenki nyugodtan végzi a dolgát, hidd el nem olyan ciki, mint gondolod, majd belejössz egy idő után.:D

2010. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Detto! En se tudtam sehol elmenni, csak otthon. Nagy csaladi hazban laktunk es az egesz felso emelet az enyem volt, kulon furdoszobaval. Na ott sikerult. De ha a pasimnal aludtam, akkor nem jott ossze. Ha a barataimmal mentem nyaralni, ott se.

aztan megvaltozott minden, elkoltoztem, osszekerultem masokkal, es ott nem ment. Elhiszem, h idegesit ez a problema mert engem is nagyon idegesitett. Attol felsz, h kihallatszik valami? En is attol feltem. Es altalaban ha fel valamitol az ember, akkor az bekovetkezik :S.

Egyszer fultanuja voltam, h az egyik lany bevonul a slozira, es ott elegge hangos hangokat hallatott :). Utana meg vigyorogva, mintha mi sem tortent volna, odajott hozzank beszelgetni. Na gondoltam azert ilyen durva en nem leszek ugyse :)

Ez a tapasztalat segitett, h ravegyem magam, h ne erdekeljen, es el tudjak menni akkor is, ha pl a furdoszoba a konyha mellett van, es a konyhaban 10-en ebedeznek. Amiota nem tulajdonitok neki akkora jelentoseget, egesz jol megy :)

Talan ez nalad is bevalna. Meg amugy sem egeszseges, ha napokig hordozod magadban.

2010. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jamesbond ***** válasza:
Én fiú vagyok és nincs ilyen gondom, de az asszony miatt egy kis rádiót tettem a wc-be. Azóta neki sincs semmi problémája ezzel. Ha van a telefonodon zenelejátszó, állítsd jó hangosra, vagy vegyél egy olcsó rádiót a piacon. Nálunk bevált.
2010. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bassszus :) Radio a slozira :) en nem tudom de az nem ciki, ha slozin bekapcsolod a radiot? :)
2010. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jamesbond ***** válasza:
Az sokkal cikibb ha inkább visszatartod napokig.
2010. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!