Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatással vannak ezek a...

Milyen hatással vannak ezek a gyógyszerek egymásra?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot tervezek bevenni egy-két szem frontinnal, hátha kiüt egy időre.. NEM az öngyilkosság a cél, csak egyszerűen egyre jobban gyűlölöm a valóságot, és belefáradtam ebbe az életnek nevezett szenvedésbe. csak egyszerűen el akarok szakadni kicsit mindentől.. de alapból rossz alvó vagyok, ha csak simán altatót veszek be, az se hat sokáig, meg összesen 11,5 szem frontin van itthon, szóval nem merek bevenni túl sokat, nehogy anya észrevegye, hogy mennyi elfogyott belőle.. nem akarom, hogy pszichiátriára küldözgessenek, meg ilyen hülyeségek, amúgy is tervben volt már ez, mert szoktam vagdosni magam, meg hasonlók, de a poén az, hogy én érzem, hogy az agyam teljesen rendben van, nem azzal van a gond, hogy most megbolondultam, vagy ilyesmi. csak tényleg már belefáradtam.. és szeretném megtalálni a legjobb módját annak, hogy egy időre elszakadhassak a valóságtól. az alkohol nekem nem jön be, nehezen rúgok be, nem tudom igazán kiütni magam, de még a kedvem se igazán jó tőle.. nyilván valamennyit javít rajta, de nem hozza meg azt az eufórikus állapotot, amire vágyok, mert a problémák akkor is ott kattognak bennem, és zavar. gyógyszerekkel kísérletezek.. hogy tudok a legkönnyebben "kikapcsolni" mindent öngyilkosság nélkül?

2017. aug. 3. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg. Kikapcsolni ha akarsz akkor 2 dormicum (7,5mg) + palinka. Attol alig birtam jarni az utcan :D ha batrabb vagy 3 frontint bekaphatsz pluszba. De ha euforikus allapotra vagysz ontudatosan a valosagtol elszakadva, akkor ajanlani a candy flippinget tudom. (Kombinalva extazy es LSD)... Ha uzobbit valasztod, ne menj el otthonrol es legyen veled valaki akiben bizol. Hallucinalni fogsz, meghozza kemenyen. Igyal vizet minden fel oraban. Ha lenyaltad a belyeget , utoler a hatas 45-60 perc alatt. (Nekem elvileg 47 perc volt). Attol ne felj, erezni fogod. Az elejen egyszerre vedd be ekivel, vagy az ekit a belyeg utan 10-15 perccel. Ahogy erzed. A belyeg akar 16 oran keresztul is hathat, ezert celszeru tobb extazyt hasznalni. 4 orankent plusz egyet. De arra ne szamits, hogy te magad tudni fogod az idot. A megbizhato am tiszta allapotu tarsadra bizd az adagolast ido alapjan. Kerd tole a vizre is figyeljen, es arra leginkabb, hogy mit tapasztalsz a triped soran. Nem tudom hany eves vagy, de ha vannak olyan szavak, amiket nem ertesz, es en irtam, akkor olvass az LSD utan, jo sokat. A guide ugyis vigyaz majd rad. Azert az LSD-t ajanlom, mert hallucinogen. Nem akarmilyen. A legerosebb. A meszkalinnal 200-szor, a varazsgombanal 4000-szer erosebb. Sose felj a hasznalat elott!! Ha megis aggodsz, akkor elobb az ekivel kezdd! A belyeget csak nyugodt allapotban! De ne felj, ha valami gond adodik es megijedsz a hallucinaciotol, akkor sincs baj. Szolj a guide-nak es adni fog valami piat. Keveset. Az segit ebben a helyzetben. Amit kerulj: cannabis a belyeg melle. Szo szerint hatvanyozza a hatast. Onnet a joisten nem segit ki. Igy azt keruld. Remelem segitettem.

Egy tapasztalt 16 eves lany

2017. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mert a problémák akkor is ott kattognak bennem"

Szegénykém, rettenetesen tudlak irigyelni a problémáidért.

58F

2017. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amíg nem tudod, mik a problémáim, ne irigyelj érte, bár a megkeseredett öregembereknek általában ilyen a felfogásuk, szóval nem is csodálkozok ezen a velős, rosszindulatú válaszon. :) szoktam látni a válaszaidat, amúgy se tartalak egy nagy IQ-bajnoknak, szóval ezzel a megjegyzéssel inkább nem is foglalkozok :D
2017. aug. 4. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkeseredett öregember? Arany drága bogaram. Az orvostudomány mai állása szerint a hosszú életnek az egyetlen lehetséges módja, ha megöregszik az ember. Tudtad?

Egyébként meg veled ellentétben én tudom, mi a boldogság. S mivel tudom, azt is tudom, mit kell keresnem, s azt is, hogy hogyan érem el. A problémádat pedig ismerem. Úgy hívják, kamaszkori világfájdalom. Átestem rajta én is, a gyerekeim is, ahogy mindenki más is.

2017. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!