Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszú Katinkával szeretnék...

Hosszú Katinkával szeretnék együtt úszni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy hülyén hangzik, de Katinkával szeretnék együtt úszni, egyszer ha úgy hozza az élet... Én is úszom verseny szerűen és nekem ő a példaképem! Szerintetek hogy lehetne ilyet összehozni? Persze nem ingyen, szerintetek mennyiért vállalná?

2017. júl. 31. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Katinka valószínűleg szóba sem állna veled. Ha mégis, akkor meg a fenekét látnád csak a vízben, ahogy nagyon gyorsan távolodik. Ezt nem bántásból írtam.
2017. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van úszóiskolája, jelentkezz oda és úszhattok együtt, ha elég jó vagy. Sok sikert!
2017. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második, mi a neve az iskolájának?
2017. júl. 31. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Iron Aquatics :)
2017. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Láttam már többször fotót, ahogy nálunk "együtt" úszik időnként a kisiskolásokkal. Remélem, hogy jövőre már az én kisfiam is tud majd vele találkozni.


Ilyenkor előny, hogy az ember bajai :)

2017. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Perste! De sajnos nincs olyan ismerősöm :)

2017. aug. 2. 07:43
 7/7 anonim válasza:
Iron Aquatics nyílt napokra már tudsz jelentkezni az oldalon :)) sok szerencsét
2017. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!