Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan gyorsíthatjuk fel egy...

Hogyan gyorsíthatjuk fel egy seb gyógyulását?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy mivel segíthetnénk.
2008. okt. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Betadine kenőcs.
2008. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen jelegű, nyílt, seb, hegesedő, fertőzött,műtéti, égett forrázott..?minenre van hatásos készítmény, vagy természetes szerek
2008. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Koromvirag kenocs
2008. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fekete nadálytő krém segíti a sebek gyógyulását,apám mikor szétvágta a kezét ilyet használt.Nem büdös nyugodtan kenheted:) Ime a leírása az egyik forgalmazotol:

"Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását népgyógyászati és szakirodalmi adatok igazolják. A készítmény gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, fertőtlenítő és regeneráló hatású komponensei révén a mozgásfunkciók javítására, különböző zárt baleseti sérülések, visszér- és bőrgyulladások kezelésére alkalmazható ajánlható.


A Naturland Fekete nadálytő krém alkalmas zúzódások, rándulások és egyéb sportsérülések kezelésére, zárt baleseti sérülések okozta gyulladások, duzzanatok, véraláfutások kezelésére, regeneráló hatóanyagai révén helyi bőrgyulladások kezelésére, visszérgyulladásnál a gyulladásos folyamat csökkentésével a fájdalom mérséklésére."

2008. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


nem igazán tudom, milyen seb, mert a keletkezésének az okát sem tudom... szerintem inkább elfertőződött valami :S

2008. okt. 17. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!