Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfiak, hányszor fürödtök...

Férfiak, hányszor fürödtök egy héten?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
ez milyen kérdés???????????????? minden nap
2010. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
sztem egyesek 0,5-ször...
2010. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Ebben a hidegben???
2010. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor a nők!Miféle nemi megkülönböztető kérdés ez?:o
2010. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
egy héten?? inkább 1 hónapban hányszor! egyszer! de van, hogy egyszersem, mert lusta vagyok.
2010. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Alap,hogy minden nap.De ha olyan adódik,hogy este nem kerül rá sor,akkor reggel is fürdök meg szokásosan este is.
2010. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem a hét minden napján fürdik, de az előző partnerem csak hetente 2x 3x fürdött.

Még mielőtt összeköltöztem volna vele szerencsére kiderült! Sohasem értettem, hogy miért izzad meg annyira napközben. Erre elárulta nagy naívan, hogy hidegben csak 2x melegben 3x fürdik / hét.


Az a legszomorúbb az egészben, hogy a gimnáziumban kiderült, hogy a vidéki barátnőim is azért voltak gyakran izzadtak, mert max. hetente 2-3 alkalommal fürödtek.


Ami még riasztóbb, hogy a Miskolci egyetemre jártam, ahol egyetemi diplomás tanárok vécézés (kaki, pisi) után sem mostak kezet!

Undorító volt, hogy a titkárságon és adminisztráción dolgozók is kimentek a vécére, majd a számítógéphez kézmosás nélkül ültek vissza, így fogták meg a hivatalos papírokat és így ettek.


És végül megdöbbentett, hogy a legtisztábbnak az olaszokat láttam eddig, akik minden este megfürödtek, legalábbis ahol laktam. De úgy tudom, hogy a spanyolok zömében nem fürdenek minden nap és hollandiai és belgiumi ismerőseim is a téli fürdés hanyagolásáról számoltak be.


Hihetetlen!

2010. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Ezek a külföldiek! Mindig megdöbbent, hogy mi magyarok micsoda mocskos parasztok vagyunk bármelyik külföldihez képest....
2010. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Én naponta 3x fürdök/zuhanyozok,azaz hetente 21x:p
2010. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Előző: Sztem a napi 3 azért baromi sok..A túlzott fürdés már egézségtelen. Még a napi 2 az csak-csak főleg nyáron de a 3...
2010. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!