Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Recseg a fülem évek óta?

Recseg a fülem évek óta?

Figyelt kérdés
Már egy jó pár éve recseg a fülem amikor nyelek,egyszer kórházban voltam egy masik dolog miatt es elmentem fül orr gégészetre és ott csak kimosták és azt mondták el fog múlni várjak. Na hát én vártam türelmesen,kb 5évnél tartok😂 de az az érdekes hogy amikor beteg leszek és fáj a torkom akkor nem recseg. De amikor elmulik a torokfájás akkor kezdődik elölről. Elmennék orvoshoz de elég hülyén érezném magam. Valakinek volt ilyen? Ha elmúlt mitől?

2017. jún. 11. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
valamilyen hallójárati, esetleg állkapocsizületi betegségre utal.
2017. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a tünettel neurológushoz menjél szerintem. Kérj a háziorvosodtól neurológushoz beutalót, ő fog segíteni
2017. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld
2017. jún. 13. 10:23
 4/6 anonim válasza:
Szia! Hasonló problémával kűzdök én is. Elmúlt a fül recsegés? Mi lett a megoldás?
2020. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta is tart😅csak akkor múlik el, ha meg vagyok fázva🤷🏽‍♀️
2020. febr. 9. 01:14
 6/6 anonim válasza:
Dettó!
2020. febr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!