Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Diprosalic kenőcsről, hosszabb...

Diprosalic kenőcsről, hosszabb távon tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én sajnos már hosszú ideje, kb. 2 éve kényszerülök a használatára, hogy ne jöjjön ki a kezeimen az ekcéma. Az orvosom mondta, hogy az arcomra véletlen se kerüljön, mert hosszabb távon nagyon beráncosodik tőle az arcbőr.


Van valaki, aki esetleg szintén több éve használja?


Bevallom, néha elkezd piszkálni a gondolat, hogy ha arcbőrre ilyen hatással van, akkor a kezeimet nem öregíti-e el, vagy okoz egyéb káros mellékhatást.

Szívesen abbahagynám a használatát, de több éves próbálkozás után ez volt az első, ami használt valamit.


Előre is köszönöm. :)


2010. máj. 17. 11:08
 1/2 anonim válasza:
legalább 6 éve használom a pikkelysömörre , én nem látok változást a bőrömön ,csak aggasztó mert szteroidos .Ekcémára próbáld meg a Rubisant .Homeós és sima ekcémára nekem bevált.
2010. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom majd! :) Remélem beválik!
2010. máj. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!