Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Mit csináljunk?...

S. O. S! Mit csináljunk? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
A férjem pont szerelte az autót és jött valami idegen ember és beleszúrt egy kést a lábába és most nagyon vérzik neki. Nem engedi hogy kiszedjük mert fáj neki. A rendőrséget hívtuk ők elkapták aztaz embert és el is vitték, az orvost is hívtuk azt mondta, hogy rögtön jön (35km) azt nem mondta, hogy mit csináljunk. Szóval én kérdezem tőletek, hogy mit csináljunk addig? Kiszedni nem engedi. Nagyon fontos lene!
2010. máj. 14. 18:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2010. máj. 14. 18:18
 2/14 anonim ***** válasza:

1. Ne kamuzz

2. Ha bármikor ilyen történik,akkor beviszitek a sérült személyt a kórházba,vagy inkább mentőt hivtok hozzá.

2010. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ki ne szedd!!!!! Még jobban fog vérezni, ki tudja nem e artéria közelében van. Várjátok az orvost.
2010. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mondjuk ilyenkor soha, de soha nem húzzuk ki a kést. alapszabály. amúgy elég furi a kérdés...
2010. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
semmit! ha rosszul mozdítjátok a kést simán elkezdhet 2x jobban vérezni. várjátok meg az orvost
2010. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Vészhelyzet van és te ide jössz a gép elé és felteszel egy kérdést?

A józan paraszti ész hol marad?

2010. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. Honnan veszitek hogy kamu?

2. Ha figyelmesebben olvastátok volna az orvos nem mondott semmit csak h megy és mástól nem tud segítséget kérni

3. Nem minden esetben viszik el a célszemélyt, onnan tudom, hogy a régi szomszédunkra egyszer rálőttek és őt se vitték el, a felesége hívta az orvost.


Amúgy szerintem se szedjétek ki! Várjátok meg az orvost az a legbiztonságosabb.

2010. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

max vmi fertőtlenítővel öntsd nyakon.

Ne a férjedet, a sebét. Ártani biztos nem árt.

2010. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem szabad semmiféleképpen kiszedni!

Fektesd le a hátára és várjátok az orvost.Ha tudsz tegyél a kés 2 oldalára törölközőt de óvatosan h nehogy elmozduljon!!!

2010. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Miért lenne kamu szerintetek? Szerintem nagyon sok idióta van..bármikor megtörténhet egy ilyen.
2010. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!