Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy bajom van?

Nagy bajom van?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy 3 napja egy fájdalmas pici seb van az ínyemen, körülötte piros, és félek, már 3 napja szorongok, mert a google egyből a szájrákot írja ki.

Fáj a seb, és vérzett is tegnap fogmosáskor.


Félek valami bajom van, most nem tudok orvoshoz menni csak jövőhét csütörtökön netán, ha nem múlik el.


Nagy baj lehet? Alapból szorongó vagyok. Olyan mintha az egész belenne gyulladva, tegnap szúrt mikor a nyelemmel hozzáértem. Nememlékszem hogy felsértettem volna az ínyem. :(

Volt már ilyen valakinek?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. ápr. 15. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy az van ami nekem volt fekélyes fogínygyulladás augmentin kell hozza meg van ilyen virusölő gyógyszer aminek az a neve talan hogy klion azt hiszem en is azt kaptam. Ezt a 2 gyógyszert kell szedni 4-5 napig es 2 órás csúsztatással meg adott nekem a fogorvos ilyen mentolos krémet azt valoszinu kapsz majd naponta 5-6 alkalommal kell majd kenni de teljesen tiszta kézzel draga krem de megéri ezen kívül parodontax fogkrém en puha sörtéjű fogkefét használok es javaslok szajvizet is melle listerint de Lidlben van olcsóbban is jó :)
2017. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra. Ha belátható időn belül nem gyógyul meg, keresd fel a fogorvosodat.
2017. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszokat! Ha csütörtökig nem mulik el akkor Elmegyek majd
2017. ápr. 15. 18:18
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Rendben! Ne hanyagold el.
2017. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!