Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok kialvatlan?...

Miért vagyok kialvatlan? Hosszú infó lent!

Figyelt kérdés
Már elég rég óta vagyok így ezzel. Egyszerűen nem bírok aludni, még akkor sem ha egész nap dolgoztam. Mindig hajnal 3 fele alszok el és persze felkelés után hulla vagyok. Nem, nem energiaitalozok és nem iszok kávét sem, sőt semmi olyat ami az alvást gátolná. Szinte mindent kipróbáltam már, alvás előtt tej, magamba számoltam (olyan 1400 fele elkezdek álmosodni de nem akarok minden este 1400 ig számolni ) amit csak el lehet képzelni mindent. Valaki tudna segíteni? Eléggé idegesítő már hogy minden nap táskás szemmel és mint egy hulla úgy kelek fel :( Esetleg valami gyógyszert tudnátok ajánlani?

2017. ápr. 10. 16:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Régebben szedtem rá egy gyógyszert még mikor kisebb voltam, de már nem emlékszek rá milyen hatással volt rám.. Háziorvos tudna segíteni?
2017. ápr. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!