Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Corticosteroid krémet tudok...

Corticosteroid krémet tudok venni vény nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos itt az SZTK-ban a bőrgyógyász nem renden határozatlan ideig, és nincs helyettesítés (az asszisztense mondta telefonon).


Viszont van egy bőrproblémám, a kezemen. Megtaláltam interneten, hogy mi lehet a probléma, és erre a fent említett ke őcsöt szokták ajánlani. Ezt kiadják nekem vény nélkül, vagy ha nem akkor tudtok olyan ajánlani aminek hasonló hatóanyaga van, de nem kell recept hozzá?


2017. ápr. 4. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,szerencsére nem. Fogd magad és menj el a háziorvosodohz,majd ő felírja,ha valóban arra van szükség. Ne a net alapján döntsd el,hogy mi kell neked!
2017. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az interneten a patikák honlapján fent vannak a betegtájékoztatók a készítményekhez. Ott megtudod nézni a hatóanyagokat is, de a google-ban is eltudsz így indulni. Nme tartom valószínűnek, hogy ha ez vényköteles akkor ugyan ezzel a hatóanyaggal kapsz vénynékül, de nem is kizárt. Egyes készítmények kaphatók így, hogy a vénykötelesben több a hatóanyag. Szerintem alapban a háziorvos is tud segíteni. A legtöbb patikában a gyógyszerészek nagyon kedvesek, segítőkészek, bátran lehet tőlük kérdezni.
2017. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szetroid tartalmú krémek MIND vénykötelesek!
2017. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!