Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvastagodott aszthiszem a...

Megvastagodott aszthiszem a hasfalam! -mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy terhességtol e !!- nagyon fáj ha megnyomom meg minden ,gőrcsől is ..

Felek hogy terhes vagyok kb 2/3-hete volt nemi közösülés ben részem de vedeketunk !!!- és lehet hogy valami betegség miatt vastagodott meg kérlek segitsetek. ..Felek nagyon 14-éves vagyok !-


2017. ápr. 3. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből veszed, hogy megvastagodott a hasfalad? Másik oldalról ugye nem tudod megnyomkodni, csak egy oldalról, szóval kíváncsi vagyok.
2017. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dokihoz menj el. Ő tudja megállapítani, hogy milyen komoly(eggyáltalán komoly) a problémád.
2017. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már egy fél órája a hasamat nézem és érzem hogy vastag-kemény és fáj
2017. ápr. 3. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ettél biztos valamit,amitől felpuffadt a hasad.

Ha védekeztetek akkor miért tartasz a terhességtől?

2017. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb 1- hete fáj a hasam és gorcsol az orvos gorcsoldot meg fajdal csillapitot írt fel de nem segítenek ..és tényleg támogatom és kemény !-erősen és fáj
2017. ápr. 3. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!