Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a lábam?

Miért fáj a lábam?

Figyelt kérdés
Nagyon fája lábam (a sípcsontom körül,vádli felett),egy ponton,de valamikor megváltozik a pont, tehát valamikor lejebb valamikor középen valamikor feljebb (de lehet hogy csak nekem olyan mintha valamikor itt valamikor ottt fáj). De egy ponton. Mintha kicsit meg lenne dagadva,vagy valamikor mintha lenne ott egy "lyuk". Akkor fáj,miikor megnyomom,vagy mikor tesi van ,vagy valami mozgás,futás bármi. Ma olyan szinten elkezdett fájni hogy sírni kezdtem,pedig én azért nem vagyok valami sírós. Körülbelül 2 hete fáj,lehet kevesebb. nem tudom mi ez és valamikor úgy érzem egyre rosszabb. Semmi nincs a bőrömön (lila folt,zöld) semmi. Ha beütöttem volna emlékeznék rá. Először egy ponton fáj de utána már jobban "kisugárzik" a fájdalom. Anyáék nem annyira veszik komolyan,szerinte nem kell orvoshoz menni. Majd bekeni valamivel,csak most pont nincs ithon semmilyen krém. Valaki?

2017. márc. 9. 17:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!