Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek megengedjem a...

Szerintetek megengedjem a gyermekemnek, hogy sítáborban síelés közben pelenkát viseljen?

Figyelt kérdés
Az középiskola sítábort szervez a diákoknak és a kísérő tanár vetette fel a szülői tájékoztatón ,hogy a gyerekeknek csomagoljunk pelenkát ,hogy amikor a síterepen kint vannak a gyerekek ne a vécére járással töltsék el az időt.Még azt is javasolta ,hogy mi szülők mutassuk meg a használatát.A tanárnő szerint tavaly nagyon jól bevált a lányok 80%-a hordta a fiúknál csak úgy 30%-ék!

2017. febr. 19. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Neee,neee kérlek,ez csak valami poén,ugye?
2017. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem lesz fűtés a szálláson és az egész osztály felfog fázni vagy mi?Azt nem mondta,h popsikrémet is csomagoljatok?Valahol érthető az ötlet,de mégiscsak túlzás.
2017. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Ez tényleg ugye csak vicc akar lenni?

Egy az, nálunk már nem tartottak szülőknek tájékoztatót a sitáborról.

Kizárólag a diákoknak, akik otthon elmondták, hogy mi a szitu.

Mi az, hogy pelenkát, te úristen! 😂😂😂😂😂

Egy lány is kibír pár órát wc-re járás nélkül. Én biztos, hogy nem csinálnám meg.

2017. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia, szerintem, ez egy nem hülye ötlet!:D
2017. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is jó ötlet! Nem buta a tanár, biztos tapasztalatból és jóakaratból mondja.
2017. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

4. vagyok#

szerintem sem hülye, én 16 éves srác vagyok, és szerintem jó ötlet

2017. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Melyik középsuli ez? Nekünk is volt ilyen sítáborban én is hordtam bár elsőre nem tudtam elképzelni cikibbet, nem is volt rá szüksége senkinek de kicsit melegebb is ott ami nem jött rosszul a hidegben. nálunk is a lányok többsége hordta szóval ciki sem volt. L/21
2017. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!