Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás nyomkodás isotretinoi...

Destruktor kérdése:

Pattanás nyomkodás isotretinoin kúra alatt?

Figyelt kérdés
Egy hete szedek isotretinoin tartalmú gyógyszert, név szerint inertát.Egy hét alatt kijött kb. 6 gyulladt pattanás az arcomon, az egyik óriási nagy csomó.Ez a gyógyszer hatására jött ki?Nem tudom kinyomjam-e vagy csak rosszabb lesz...Esetleg valaki tudna mondani véleményeket erről a szerről?pl mennyi idő után kezdett hatni és hasonlók? Előre is köszönöm a tájékoztatást!

2017. febr. 17. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne nyomkodd a pattanásokat. Teljesen normális hogy kijöttek a kúra elején rosszabodhatnak a tünetek és sok új kijöhet, fontos a türelem. Én 3 hete szedem es már úgy veszem észre h kicsit szebb lett az arcom de a látványos változás a 3-4 hónap végére várható. Inertát szedek , ennek is a hatóanyaga az isotretinoin napi 40 Mg az adagom.A kúrának legalabb fél évesnek kell lennie és fontos hogy a testsúlyod 120 szorosának megfelelő Mg-ot szedjél be a kúra alatt a tartós eredmény érdekében. 21 éves fiú vagyok nekem a homlokokon van sok kiterjedt pattanàs.

Mellékhatásokról: szájszarazsàg, bőrhámlás, torokgyulladas amik eddig jelentkeztek nálam, de túl lehet élni. :)

2017. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magad ne állj neki nyomkodni őket bízd a kozmetikusra aki szakszerűen kitisztítja. Megoszlanak a velemenyek hogy kúra alatt szabad-e, de nekem azt mondták tisztítani lehet csak agresszívebb kezelések pl gyógynövényes mélyhámlasztás, lézeres kezelés stb..kell megvárni a kúra végét.
2018. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!