Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Tejérzékenys...

Mi lehet a bajom? Tejérzékenység? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

kb 2 éve a tejföltől,túrótól ritkán a tejtől és a sajttól rosszul vagyok.De nem mindig amikor fogyasztok belőlük.

Miután megeszem/iszom fél órán belül először ráz a hideg majd görcsöl a hasam aztán hasmenésem van.Utánna már teljesen jól vagyok.Kb 1 óra alatt lezajlik az egész. Nem értem,mert ez nem mindig történik meg.Tegnap pl ettem tejfölöset is meg sajtot is,és nem lett semmi bajom.Ma ittam egy (mizos)kakaót és rosszul lettem. Mi lehet ez?

Bocsi ha bonyolultan írtam.


2010. máj. 7. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ugyanígy volt,de nekem csak a tejtől, aztán egyre kevesebbet ittam, és így hogy nagyon ritkán iszok semmi bajom már tőle
2010. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
énis ritkán iszok tejet. Reggelihez a müzlihez eszek,de attol még sosem lettem rosszul. Már arra is gondoltam,hogy csak akkor vagyok rosszul,ha gyorsan eszek.Ez lehetséges?
2010. máj. 7. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de szerintem nem amiatt van:S
2010. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!