Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szőrtüszőgyulladással "érdemes...

Szőrtüszőgyulladással "érdemes" elmenni a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
Félek bagatellnek találná a problémát. Kézfejemen, karomon, bicepszemen, combomon szökött kijönni 1-1 darab meg utóbbi 1 hónapban a hasamon is jött ki 4 darab (viszonylag közel egymáshoz). Van amelyiket látom hogy csak kicsit piros, valamelyik gennyes is, valamelyik fáj is. Pár nap után elszoktak múlni, de van, hogy megmarad a helye (a hasamon pl megmaradtak).
2017. jan. 29. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Pár havonta kijön az orromon belül is, na az rohadtul szokott fájni.
2017. jan. 29. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább bőrgyógyászhoz menj, ott foglalkoznak ilyennek, kérj időpontot.
2017. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy amelyiknél látszik a szőrszál azt érdemes kihúzni egy csipesszel. Húzzam ki vagy magától is elmúlik az amelyik gennyes? (ez a kézfejem szélén van)
2017. jan. 29. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én köszöntem húzni ami be van gyulladva.

Akkor olyan érzés mintha fel lélegezne a bőröm.

2017. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ez a kezemen nagyon picike, csak akkor fáj amikor hozzáérek. Lehet, hogy nem is szőrtüsző gyulladás?
2017. jan. 29. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!