Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok AZON a helyen?

Miért izzadok AZON a helyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1-2 hónapja keseríti meg mindennapjaimat az, hogy hát, izzad a hátsóm. Tehát hogy sehol máshol nem izzadok csak az ánuszom körül és ott felette. Nagyon kínosan érzem magam, mert leginkább testnevelés órán izzad be. Már mindent próbáltam tenni ellene (deo, spray, berakok egy zsepit betétnek). Tény, hogy van olyan alsónemű, nadrág melyekben alapból jobban izzad az ember, de én bármiben képes vagyok erre. Ja és csak iskolában, vagy közösségben, stresszhelyzetekben ami nem otthon van. Nagyon frusztrál, szóval segítenétek légyszi! Köszönöm! 15/F

2017. jan. 26. 22:19
 1/1 anonim válasza:
szerintem menj el orvoshoz es kerdezd meg tolle vagy probald magad elengedni mint egy szep pillango
2017. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!