Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van-e hatásos gyógymód felnőtt...

Van-e hatásos gyógymód felnőtt számára fülgyulladás ellen?

Figyelt kérdés
Házi módszerre gondolok, de azt mondják, a meleg só nem jó ilyenkor. Nagyon fáj, olyan, mintha egy nagy "buborék" lenne benne, de hozzáérni sem tudok. Holnapra szeretnék meggyógyulni. Köszönöm a válaszokat előre is!
2008. okt. 7. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hagymás Segítség: aprított vöröshagymát tiszta kendőbe bugyolálsz, egy edényben vizet forralsz,fordított fedőt teszel rá,arra pedig a hagyma-csomagot, majd kb.6-8 perc után megpróbálod kinyomni/préselni egy pohár felett a levét, és az így kapott levet csöpögteted a füledbe, majd átitatott vattacsíkkal bedugaszolod a füled.
2011. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hagymás Segítség: apróra vágott vöröshagymát tiszta kendőbe bugyolálsz, egy edényben vizet forralsz, egy fedőt fordítva a tetejére teszel , arra a hagyma-csomagot, majd kb.6-8 perc után kinyomod/préseled belőle egy pohár felett a levét, és azt csepegteted utána a füledbe, majd átitatott vattacsíkkal bedugaszolod.
2011. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
koszonom en is a receptet!:-)
2014. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Sziasztok. Nekem 2 napja iszonyúan fáj a fülem a bal és valószínű van egy mély seb amit elvakartam. Háziorvos szerint ekcémás és elocom-ot felírt rá. Na most azóta mikor tegnap felírta kenem és semmi nagyon fáj olyan mintha buborék lenne benn, a fül mögötti nyirokcsomóim megduzzadtak 3 napja már változatlanul algo pirint szedek. mi lehet a baj menjek vele sürgősségire vagy hova ha nem javul? Az egész szám a torkom is enyhén fáj tőle enni nem nagyon tudok az esték borzalmasak amíg tart a gyógyszer hatása addig tudok aludni. Háziorvos meg azt mondta evvel helyrejön majd ha meg nelyik el 2 nap alatt kenegessem tovább.Nem tudom de ez iszonyú fájdalmas...be van dagadva a fül belül a dobhártyám is,azt mondták a dobhártyámon van az ekcéma mert 2 éve sajna nem kentem. Lehet ez a fájdalom oka hogy felhalmózodótt nagyon. Tanácstalan vagyok

16L

2014. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 AlmasRepa válasza:
A hagyma valóban két nap alatt kinyírja a kórokozókat, de csak saját felelősségre, mert ki tudja mi áll a háttéreben. Az átitatott kis pamacs legyen a füledben végig; cseréld, nincs ami ellenáll neki!
2016. ápr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 AlmasRepa válasza:
Az előző vagyok. A fellángoló gyulladást leviszi a hagyma, de azért nem árt kivizsgáltatni az okát. Rossz fog. De valószínű csak huzat, piszkos fülhallgató. Biztos, ami biztos.
2016. ápr. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 menzi válasza:
Adok egy tanácsot annak aki most keres rá erre a posztra! Ne szórakozzatok otthon hanem húzzatok el a dokihoz. Én hülye hallgatam az előttem szólókra és durvábban begyulladt a fülem. Kórházba kellett vinni és ott kezeltek. Ne szórakozatok a fületekkel, hanem egyből orvos. Nem kell félni!!!
2017. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
haha, oké előttem szóló :D köszi, pedig mar gondolkoztam hogy kipróbálom énis pedig szkeptikusként álltam hozzá
2018. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!