Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem halhatott meg?

Ugye nem halhatott meg?

Figyelt kérdés
Szörnyű dolgot láttam ma. Egy férfi az utcán epilepsziás rohamot kapott.ahogy elkapta lezuhant a földre.nagyon nagyot koppant a feje és hatalmas vértócsa lett alatta de rángatózott továbbra is. Azonnal hívta valaki a mentőket,sajnos én nem tudtam megvárni,amíg kiérnek.ugye ha az ütődésbe belehalt volna akkor is folytatódott volna egy ideig a rohama vagy az azzal együtt abba is maradt volna? Félek.nagyon nagy tócsa lett a feje alatt...túlélhette vajon?

2016. dec. 10. 18:55
 1/2 anonim válasza:
54%
Meghalhatott , vagy agyi sérüléseket szenvedett , kómába is eshetett , és lelkiismeret furdalásod is lehet , mert nem segítettél rajta , fejét védeni kell az ütődésektől, nem kell leszorítani az embert , mert a rángások erőssége lehet akkora hogy eltöri a saját csontját , !!
2016. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán nem halt meg, a fejsérülés nagyon vérzik, de nem feltétlenül veszélyes vagy halálos. Gyerekemnek volt ilyen esése, szörnyen vérzett, de végül csak kis agyrázkódása volt, összevarrták, két nap kórház. Reméljük, akit láttál, szintén jó ellátást kapott és túlélte. Mondjuk ha nem voltak sokan jelen (10+ fő), tényleg nem szép dolog otthagyni a sérültet, még ha sietni is kell, például ha újraéleszteni kell, az többemberes ügy, váltani kell egymást.
2022. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!