Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol piroa az orrom?

Fehike1 kérdése:

Mitol piroa az orrom?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 14 éves korom óta piros az orrom (most 17vagyok) és ha még ez nem lenne elég, be is szokott gyulladni. Van amikor csak enyhén látható, de van amikor nagyon brutális. Nagyon zsíros ott a bőröm és soha nem szarad ki, ha ki is szárad csak a szappantol van,de utanna 10-15 perc es újra nagyon zsíros. Voltam már bőrgyògyásznál is, de csak ránézett, felírt egy kenőcsöt és jöhettem is el. Még az is van, hogy rengeteg mindennel kenten már, de (mintha valami virus lenne ) egy ido után hiába használtam meg rosszabb lett tőle és sehogysem múlik. Aki tudna valami tanácsat azt kérem segítsen. Előre ia köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 26. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!