Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szteroidra (pl. medrol) lehet...

Szteroidra (pl. medrol) lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
így is sok csúnya mellékhatása van ennek a gyógyszernek de te még inni is akarsz rá? amúgy van betegtájékoztató! de én a te helyedben nem tenném!
2010. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenre lehet alkoholt inni. Ezt kérdezted, ugye?
2010. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen betegségre szeded? miért akarsz rá alkoholt inni?
2010. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét ellenjavallata.
2010. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tegnap nekem is épp ez jutott az eszembe, de szerintem ne igyál rá, mert komoly gondokat okozhat
2010. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már nem szedem,de amig szedtem 1-2 sört letoltam,többet nem,annyi belefér,de már azt az 1 sört is nagyon megérzed
2010. júl. 11. 04:34
 7/8 anonim válasza:

Nagyon nem ajánlott... És nem is igazán akkor lesz durva a hatása ha kb egyszerre veszed be, hanem amikor a szteroid hatása kb elmúlik, azaz ha reggel vettél be mondjuk nagyobb adagot és este iszol akkor jó esélyel annyira hülye leszel hogy másnap nem győzöl majd bocsánatot kérni, - az elején lehet hogy feldobott leszel, de annak csak az lesz a következménye hogy jó eséllyel túl sokat fogsz inni. Én saját tapasztalat alapján azt mondom hogy még szteroid szedése után is pár napig biztosan nem javasolt az alkohol fogyasztása.

(pl a vércukorszintnek még két hét kell hogy egészen pontosan visszaálljon a korábbi állapotra) .

2011. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hasonló problémával találkoztam, mit az utolsó válaszadó. Szeretném, ha telefonon élőszóban is tudnánk egyeztetni.

Nálam is reggeli steroid beszedése után, esti-éjszakai erős italozás után, másnap reggel 6-7 órányi emlék hiányzott. Mások elbeszélése szerint viszont semmi jelét nem mutattam rosszullétnek, eszméletvesztésnek, fel sem tételezték, hogy semmire, de 6 óráról tényleg semmire nem emlékszem, mert beszélgettünk, együtt mozogtunk a szórakozó helyen, stb... Az elbeszélések szerint semmi rendkívüli nem történt, de a memória kiesés nagyon aggasztó, és nem találok az orvosi irodalomban hasonló eset leírást.

2019. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!