Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hiányozzak a suliból...

Hogyan hiányozzak a suliból ha pl. dogát írunk vagy nem szeretnék bemenn, vagy hogyan legyek kicsit beteg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Menj suliba!
2010. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Monjduk ha hianyozni szeretnel, ne menj be! Tuti módszer, eddig mindig bevalt. Amugy "anyu, faj a fejem és fostam is..."
2010. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
ja elég ha reggel oindo h kétszer hasmenésed volt..és h ne engedjen el így, h ne ott jöjön rád..:S és foss be
2010. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
lógsz, egyszer el kell kezdeni :)
2010. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Hazudni tudsz, vagy lógni.
2010. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor mindig elmentem a dokihoz és közöltem, hogy hánytam, megy a hasam és gyengének érzem magam, múltkor volt nálunk egyik ismerősünk a gyerekével, és az csinált ilyet, de állították, hogy nem beteg, de tuti rámragasztott valami nyavaját. Szenvedő képet is kell vágni. DE ne vidd túlzásba, egyik barátomtól széklet mintát akartak mindenáron, mert nagyon beleélte magát a szerepbe.


Bár nálam ez rendszeres, évente egyszer legalább beszedek egy ilyet, szóval senki sem gyanakodott, volt olyan, hogy fesztiválra akartam menni és az állomásról vitettem haza magam, mert megint elkapott ez a gyengeség, hascsikarás, aztán fostam-hánytam kétnapig, kaptam gyógyszert a bélésre és megint minden rendben volt.

2010. ápr. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Akármennyire kellemetlen, inkább menj be a suliba dolgozatírásra, mert hidd el nekem : sokkal rosszabb a dolgozatot később egyedül megírni!


Mert a tanár majd akkor írattatja meg veled, amikor újra bemész (egész évben meg nem hiányozhatsz)...


Sokkal rosszabb lesz akkor különültetve dolgozatot írni, amikor a többieknek a tanár órát tart, figyelni sem tudsz majd, puskázni sem...


Azt javaslom, inkább ess neki a tanulásnak, végső esetben írj puskákat!

2010. ápr. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
utolsóval egyetértek!
2010. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
87%
Van egy tuti módszer, ami nekem mindig bejött most is éppen így vagyok itthon. türölközővel dörzsöld ki az orrod mintha sokat fujtad volna mert náthás vagy. kicsit fájni fog,de nem baj.. kend be hintőporral az arcod,hogy jó sápattnak tűnj. kenj fogkrémet a szemed alá könnyezni fog tölle ..--> ez már tiszta nátha,de a meggyőzőbb hatás érdekében..a szádon vedd a levegőt és játszd el hogy véletlen meggyitottad a zuhanyt és vizes lett a hajad ..kezd el mondogatni hogy szarul vagy meg ilyenek fáj a fejed... aztán menj be a fűrdőbe hajat szárítani,és a hajszárítóval fújd be a hónajadat aztán manj ki és ismételgesd hogy szarul vagy és gyors mérd meg a lázad de tényleg gyorsan,mert elmulik a hő hatása. aztán olyan 37,5 lesz attól függ mennyire fujtad be(vigyázz,égetni is tud..) ha másnap mentek orvoshoz igyál meg egykét korty citromlevet,ettől jó piros lesz a torkod..remélem segítettem..(:
2011. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!