Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell infraszaunázni?

Hogyan kell infraszaunázni?

Figyelt kérdés

előtte utána hideg zuhany? kell-e?

Mennyi ideig kell bent lenni?

Lehet-e törölközöben bemenni?


2016. nov. 4. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
közben kell-e folyadékot fogyasztani?
2016. nov. 4. 13:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Az infraszauna nagyon gyenge, nem szükséges hideg zuhany utána, elég ha enyhén hűvös. Előtte meg végképp mindegy, milyen hőmérsékleten zuhanyzol. Addig maradsz bent, amíg jólesik, 20-40 perc között szokás. Igen, törölközőt teríts magad alá.


Szaunába nem szokás itókás üvegekkel meg egyéb szajréval menni, de ha annyira akarod, szerintem egy infraszaunába beviheted, ott még olvasgatni is gyakran szoktak emberek. Nagy szükséged nem lesz vízre, ha nem eleve szomjasan mész be.


Látom nagyon alaposan rá akarsz készülni a dologra, megkérdezhetem hogy miért?

2016. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak még nem voltam ilyenben

akkor itt nem is fogok megizzadni?

2016. nov. 4. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megizzadni meg fogsz, csak nem forrósodsz fel annyira, hogy hideg zuhanyt kívánj. Persze embere válogatja, van, akinek mindig jól esik a hideg zuhany.


Én rendes szauna után mindig csobbanok (hidegvízű kis medence a szauna mellett), vagy legalább egy hideg zuhanyt veszek, de infra után nem kívánom a csontra tekert hideget, csak a hűvöset.

2016. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!