Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ÁÁÁÚÚÚÚ! Megcsípte egy szúnyog...

ÁÁÁÚÚÚÚ! Megcsípte egy szúnyog az eggyik ujjamat. Nagyon viszket, de ha hozzáérek éget és csíp. Már minden nyavalyával bekentem, de nemsegít! Help! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha ez számít: hétfőn (26.-án) csípte meg a bal kezemen a mutató, és gyűrűsujj közni ujjam. A "bütyöknél".
2010. ápr. 27. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
igyál kalcium pezsgőtablettát és ne piszkáld
2010. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok. De nagyon ÁÁÁÁÁÁÁÚÚÚÚÚÚÚÚÚ.
2010. ápr. 27. 15:01
 3/6 anonim válasza:
na neee szivass...kiakadsz egy szúmnyogcsípéstől?:D nekem focimeccs után meg kellett műteni a térdkalácsomat...ahol összevarrták, megint elestem és a point a varrás helyénél kisebesedett. nem tudtam megfesziteni a bört a térdmeen. te meg szúnyogcsípéstől kiakadsz? ilyen embereket:D vakard ha nagyon akarod. max. lesz egy kicsi seb aztán pár nap múlva elmúlik-.-":D
2010. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyálazd be, és a körmöddel "véss bele" egy X-et.

Egy ideig nem viszket majd.. de max 15perc..:D

Ecetezd be! az jó rá!

vagy kend be Fenistil Gél-lel

2010. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

15:04 Nem akardik ki csak kérdeztem! XD Am ismerem az esetet, csak a versenytáncban az emeléstöl, nem focitól. A srác úgy emelt fel, hogy nemfogta meg a vállam, és akorát estem hogy eltört a csontom! XD



Az utolsónak. Az X-es nemjött be, és nekem nemsegít a fenistil! :)

2010. ápr. 27. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg?

Pedig nekem mindig jó.

akkor maradt az ecet:D

2010. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!