Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szédülök sokat?

Mitől szédülök sokat?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat szedulok. Általában az iskolaban órák alatt kezdek el szédületni. Általában próbálok elég folyadékot inni, bár ez nem mindig sikerül. Enni keveset eszek az iskolában, és a menza sem jó, ezért mindig éhes vagyok. A szüleim azt mondják, hogy fogytam most, de félreértés ne essék, nem vagyok anorekszias, szeretek enni. Tavaly és tavalyelőtt sem volt ilyen problémám, nagyon kellemetlen. Próbálok korábban lefeküdni aludni, 10 körül, de nem hiszem, hogy ez összefügg, mert régebben 11 után fekudtem le iskolaidoben, ugy h fel 6-kor kelek. Fáradságtol lehet? Vagy mitől szédülhetek? Esetleg lehet, hogy amiatt, hogy nem sportolok most? Eddig mindig sportoltam valamit versenyszeruen. Vas hiány? Kérlek segítsetek. :(

15.L



2016. okt. 28. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A vashiány a Te korodban az elsődleges ok szokott lenni. Csináltass egy vérképet srérum vassal együtt.
2016. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, és segítő választ.
2016. okt. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!