Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott vizesedés és ujjak...

Túlzott vizesedés és ujjak zsibbadása szteroid (tesztoszteron) kúra alatt?

Figyelt kérdés

12 hetes sustanon kúra, 500mg/hét.

Eleinte napi 1 proviront szedtem, nagyon vizesedtem, emeltem 2-re a 2. héttől. Jobb lett. 6. hétben vagyok, a lábam nagyon bevizesedett, bokám nem is látszott 3 nappal ezelőtt még. Azóta napi 20mg zitazoniumot is veszek provironhoz, diétázi is elkezdtem és egy természetes vízhajtót is elkezdtem használni.

Nem zavarna a vizesedés, ha a lábam nem fáradna úgy, mint egy 70 évesnek. Valószínűleg a sok víz "elszorítja" az ereket, kevesebb vér jut. Habár pár napja már lejjebb ment a víz a bokámról, látszik is a külső része. Vasárnap óta a bal kezemen a gyűrűs és kisujjamon kívűl minden ujjam zsibbad, reggelente a jobb kezemen is már 2 napja, de az csak délig. Sokszor kelek fel este erre, hogy nem érzem a karom/kezem. Kb vasárnap óta van egy kis "csomó" a kézfejemen, majdnem minden kis bütyöknél:

[link]

Valszeg víz ez, ezért zsibbad, mert nyomja.

Abbahagynám a kúrát, de szinte biztos, hogy tele van enantáttal és alapból is tartalmaznia kell, az meg még 4 hétig aktív. Ezért döntöttem a vízhajtás és diéta mellett.

Mit gondoltok? Jól következtrtek a jelekből és jó lesz a diéta+vízhajtás?

Most nem szeretnék kapni fejmosást, hogy erre vállalkoztam, viseljem el. Már benne vagyok a közepében és kész, próbálok korrigálni, aki tud, az segíthetne.

Dokihoz nem fogok még menni.


2016. okt. 27. 13:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy vérnyomással nincs gond, minden jó. Vérképet 4 hete csináltattam, ott sem volt még gond. 2 hét múlva megyek a következőre.
2016. okt. 27. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!