Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha gyakran...

Mit csináljak hogyha gyakran fáj a fejem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem egyhéten kb olyan 3-4 alkalommal mindig fáj a fejem és nem tudom hogy mi lehet az oka. És úgy fáj a fejem hogy szédülést érzek meg egy pici hányingert. Amikor gyógyszert szedek be pl:advil ultrát akkor az semmit sem használ sőt valamikor kihánytam a gyógyszert. Orvoshoz meg azért nem megyek még egyenlőre mert ez az egész még csak 2hete kezdődött el és bízom benne hogy hamarosan végetérnek ezek a tünetek vagy hogy közületek aki most tud valamilyen gyógyszert tanácsolni amitől végleg elmúlna ez a szédüléses fejfájásom annak nagyon hálás lennék. 12/F

2016. okt. 22. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szemed miatt fáj. Lehet, hogy szemüveg kell majd. Vagy ha van, akkor erősebb.

Persze az igazi választ csakis egy orvos tudja megadni.

2016. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első: Az teljesen kizárt hogy a szemem miatt lenne mert tavaly az orvosi vizsgálaton mondta az orvos nekem hogy tökéletes a látásom. Amúgy ha ezen a héten nem múlik el akkor elmegyek orvoshoz.
2016. okt. 22. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Távollátó szem esetén láthatsz tökéletesen, de fejfájás árán:

[link]

2016. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!