Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edzés után ma este ne igyak...

Edzés után ma este ne igyak alkoholt?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja futok, naponta (Akár 6 kilométert is sikerül teljesíteni), valamint 1 hete konditerembe is járok (éppen ma voltam).

Azonban ma este születésnapra megyek, lesz whisky, sör.

Nem tudom mennyire álljak ellen a kísértésnek. Nem szokásom a részegség. Mennyit szabad innom? Vagy egyáltalán nem szabad? köszönöm a válaszokat :).


2016. okt. 1. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki így edz az semmit nem edz:D ha virityülsz akkor a mai napi edzésed a semmibe megy:D
2016. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést.

most az a gond, hogy aggódsz, hogy a kondidnak árt az alkohol?

ha egyszer egy szülinapon megiszol pár sört meg viszkit, attól még nem sorvadnak el az eddig szerzett izmaid.


az, ha minden este innál ennyit, nyilván semmilyen tekintetben nem használna.


szerintem, ha megiszol mondjuk 2 sört meg 1 viszkit, attól még egy átlagsrác nem részegedik le totálisan, viszont az alap jókedv megvan. ennyi nem árthat.

2016. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy a buli miatt a mai edzésem kárba vész, ugyanis ma eléggé odavágtam a gépeknek :).

Nem szoktam amúgy inni,max havonta egyszer hétvégén.

2016. okt. 1. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne igyál ma se. Nem attól fogod jólérezni magad.
2016. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!