Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki ezt a...

Próbálta már valaki ezt a hallássegítő készüléket? Átverés?

Figyelt kérdés

[link]

Akinél nem használt, az visszakapta a pénzét?



2016. szept. 26. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az oldal ugy nez ki mint barmelyik masik atvereses oldal.

Hehehe, de azert rendeld meg, en is kivancsi vagyok!

2016. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

[link]


"Kenderné Johanna" egy stockphoto oldalon, van még kérdés?

2016. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átverés. Az anyósom rendelt,de semmire sem jó.
2016. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

(#2 vagyok)


Abszolút nem érdekel ez a minősítési rendszer, szóval nem azért mondom, de érdekelne, mennyire lehet hülye az, aki lepontozza a hozzászólásom. Neki akkor külön javasolnám, hogy mindenképpen vegyen olyan hallókészüléket, amit nem létező emberek ajánlásával reklámoznak.


Vagy ezt így magyarázni kell, szájbarágósan? Oké. Kenderné Johanna nem létezik, a fotó egy fotókat áruló oldalról van, a címe: "Boldog középkorú nő Párizsban kávézik". Egy nem létező ember ajánlása nyilvánvalóan hazugság, egy konkrét hazugságokkal reklámozott termék nyilvánvalóan átverés. Remélem segítettem.

2016. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Reklám kérdés..
2016. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 a lepontozo vagyok :-D


Mutass nekem egy reklamot, egyetlen egyet az idei 100000 kozul, amelyikben a szemely a kepen/videon a realis vasarloja a termeknek.

2016. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden reklam sztokk fotokkal keszul. Ennek a magyarazata az hogy nem lehet random embereket lefenykepezni es azzal reklamosni mert ha veletlenul az illeto ratalall a kepre akkor jogdijat kerhet erte.

A sztokk fotok ugy keszulnek hogy az illeto alairja hogy barmire fel lehet hasznalni a kepet. A sztokk kep arus pedig a kepet eladja a reklamcegnek.

2016. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, de ott pontosan tudod, hogy az egy színész, itt meg oda van írva, hogy Gipsz Jakab, aki elmondja neked, hogy neki mennyire bevált. Akár hiszed, akár nem, ez minőségi különbség, konkrét hazugság, amit a létező cégek (értsd: névv-címmel elérhető, a fentivel szemben - nocsak, újabb intő jel) igyekeznek betartani a várható milliós GVH büntetések elkerülése érdekében.
2016. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nekem az ESET riasztást ad az oldalra, a kérdés eldőlt.
2016. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miféle riasztás? Az én firefoxom nem mond semmit.
2016. szept. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!