Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat az alsó lábszáram...

Mitől fájhat az alsó lábszáram? Hova forduljak ezzel?

Figyelt kérdés
Egy hete tesi órán bemelegítéskor elkezdett fájni a jobb lábszáramon a térdem alatt egy tenyérnyi foltban. Egy hete fájdogál, hol jobban, hol kevésbé, de már aggaszt. Mai futás után annyira fájt, hogy alig tudtam ráállni a lábamra. Nem izom fáj, nem törtem el, arra azért emlékeznék. És nem vagyok benne biztos, hogy ortopédiára kéne mennem.

2016. szept. 21. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Miértnem vagy biztos benne
2016. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elöl fáj? Vagy a vádlid? Nincs bedagadva, nem piros? Csak terhelésre fáj, vagy ha fekszel, akkor is?
2016. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább terhelésre fáj és elől, picit a belső oldalon. Ma voltam dokinál és írt fel gyógyszert meg krémet. Nekem nem tűnt előtte fel, de azt mondta, kicsit be van dagadva. Majd kiderül elmúlik-e.
2016. szept. 22. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!