Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanság nagyon úgy érzem,...

Mostanság nagyon úgy érzem, hogy a kiborulás szélén állok?

Figyelt kérdés
Minden kis problémán is teljesen kiborulok régen soha nem voltam ilyen ráadásul néha már azt érzem nem bírom tovább. És amikor azt mondom magamban"Nem baj majd csak jobb lesz"akkor tuti, hogy jön még valami rossz dolog. Nem tudom, hogy lehetnék a régi aki semmi kis probléma nem érdekelt minden kis akadályt "átugrott". Lehet az is közre játszik, hogy új iskolába kerültem új a közösség meg minden de akkor is szörnyű, mit kéne kéne tennem, hogy minden Oké legyen újra? Ui. :17éves múltam.
2010. ápr. 22. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

én 18-19 évesen pont ugyan ezt éreztem. Azt hiszem, akkor szakadt rám a "nagy büdös élet", és "beszennyezte ártatlan lelkemet." Már sosem lesz pont ugyan olyan, mint régen, de azért jelentősen jobb lesz. Én abban az időszakban gyógynövényes nyugtatót szedtem, aztán elmúlt, és a nyugtatót sem szedem már. Azóta minden oké. :) Nem tudom, mit lehetne tenni, szerintem idővel jobb lesz, ennyit tudok mondani.

Ui: lehet, hogy most váltál felelősségteljessé, érdekel a jövőd, a körülötted lévő dolgok, felelősséget érzel

20/L

2010. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ehet igazad van!Köszi,hogy válaszoltál...
2010. ápr. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!