Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? (fülbevaló)

Mondeo kérdése:

Ez normális? (fülbevaló)

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja van fülbevalóm, és ha kiveszem, érzem, hogy a lyuk meg van keményedve.(a fülbevaló gond nélkül átcsúszik rajta).Ha megnyomom fáj egy kicsit.Egy-két napja beraktam 10 percre egy biztosítótűt, és azóta kezdtem el erre figyelni, lehet, hogy előtte is volt, akkor igazából még nem nagyon figyeltem erre.Ez normális? Nektek is be volt keményedve? Elmúlik magától?
2010. ápr. 22. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosítótűt?Lehet,hogy nem bírja a füled a fülbevaló anyagát.
2010. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, poénból beraktam:D de akkor hogyha nem rakok be többet ilyeneket, ugye nem lesz baj?
2010. ápr. 22. 09:39
 3/4 Olimoli válasza:
nekem nyár óta van fülbevalós és nem keményedett be :S
2011. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Levi:P válasza:
nekem is ez volt, miután először lövettem ki (utána benőtt, mert kivettem egy éjszakára a fülit), és ez attól van, hogy ilyen a bőrtípusod, ez öröklődik, és ez normális.
2011. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!