Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki nem...

Létezik, hogy valaki nem bírja szembe szelet?

Figyelt kérdés

Elég furcsa problémám van : nem bírom a szembe szelet..Tudom, most kb hülyének néztek, de létezhetek ilyen? Pl. egyszer kipróbáltam a bobozást, és a pálya végére borzasztó rosszul lettem a folyamatos szembeszéltől..úgy éreztem nem kapok levegőt + a tüdőmre óriási nyomás nehezedett, ugyan ez volt amikor robogózni vittek el, vagy amikor leengedett tetővel vittek el kocsikázni.. borzalmas volt, emellett ciki is.. De mostanában már akkor is ezt érzem, ha csak egy "sima" szél szembefúj..volt, hogy percekre meg kellett állnom séta közben, amíg változott a széljárás + a tüdőm megnyugodott..

Ez lehet az asztma miatt? Vagy ezt mi váltja ki belőlem?


19L


2016. aug. 27. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
pánikroham
2016. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de van, aki meg a huzat miatt nyikorog folyton. Pedig az pont ugyanolyan, mint egy szél, az nem gond neki?
2016. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!