Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok ota kegyetlen fejfajas...

Napok ota kegyetlen fejfajas gyotor, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Zavar a feny,a hangok minden barmit veszek be ra semmi nem hat azt erzem hogy szetrobban az agyam csak luktet es nem hagyja abba es hiaba fekszem le akkor is ugyan ezt erzem 17eves lany vagyok
2016. aug. 17. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol fáj és kb hány napja van ez? Más tünet nincs?Pl puffadás? Csak azért kérdem, mert nekem is napok óta fáj a fejem,ilyen még nem nagyon volt.Mostnság más is panaszkodott itt is, hogy fáj a feje.
2016. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet pl migrénes dolog, de mivel napok óta fáj, jobb ha elmész a háziorvoshoz.
2016. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2oldalt es a homlokom kozepen szoval mindenhol egysueruen ma is zavarodok meg annyira faj es este is alvas kozben tobbszor felkeltem emiatt..mas tunet nincs par napja volt hasmenes de mar az is elmult amugy semmi tobb
2016. aug. 18. 11:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Probaltam mar hideget tenni ra masszirozni most apranaxot vettem be ra de semmi.
2016. aug. 18. 11:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja es kb 5napja lehet
2016. aug. 18. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2016. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmentem az orvoshoz adott egy beutalot a fejfajas ambullanciara de nem irta ra hogy surgos ezert nem latnak el csak ha idopontom van
2016. aug. 18. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig is nem írt fel semmi fájdalomcsillapítót?
2016. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
SEMMIT NEM IRT FEL!!!!
2016. aug. 18. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!