Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy "leég" a...

Létezik olyan, hogy "leég" a szem? Úgyértem a nap azt is megkapja?

Figyelt kérdés

Tegnap leégett az egész arcom, rákvörös. A szemeim is belül teljesen vörösek. Olyasmi, mint amikor kötőhártya gyulladása van az embernek.

Mit tegyek a szemeimmel, és az arcommal?


2010. ápr. 19. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Itt megtalálod a kérdésedre a választ.


Üdv!


[link]

2010. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz, valszeg kicsit megpörkölted a szaruhártyád, nem feltétlenül károsodott súlyosan, de jobb megnézetni.
2010. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!!
2010. ápr. 19. 11:46
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia,

Igen létezik olyan hogy "leég" a szem. Egyszer én is jártam így tengerparton, mikor haza értünk a nyaralásról szemészhez kellett mennem, úgy fájt. A doki kötőhártya gyulladást mondott, szemcseppet kaptam rá és fénytől tartózkodást irt elő. Valamint a szemhéjamon a bőr az is megégett, mint a test bármely bőrfelülete.

Megjegyzem nagyon amatőr voltam életem első tengerparti nyaralásán, de kis odafigyeléssel ez a leégés megelőzhető, azóta nagyon figyelek erre!

Nem hiába szajkózzák a kalap, sapka, UV védős napszemüveg és UV elleni fényvédő krémeket, sőt a jobb szolikban a szemvédőt az érzékeny szeműeknek!

2010. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem olyan "divatszemüveget", ami oldalról nem takar. Minden 2. ilyen.
2010. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenkit felpontoztam!
2010. ápr. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!