Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáradok ki könnyen?

Miért fáradok ki könnyen?

Figyelt kérdés
15 perc szobabicikli után már a halálomon vagyok, tesiórán pedig 5 perc után sírni tudnék. Nem szoktam sokat mozogni, mert nem kapok levegőt és fáj mindenem. 17 éves vagyok, 182 cm és 95 kg.

2016. aug. 11. 00:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el egy asztma vizsgálatra, lehet, hogy az a baj! :)
2016. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gotland válasza:
100%

Ezt inkább az Egészség topicba írd ki. Nagyobb eséllyel fog válaszolni rá olyan személy, akinek van is mélyebb rálátása erre a témára.

Viszont a háziorvosod alapvizsgálatokra tuti betud utalni, ha szükségesnek érzed.

2016. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezért van, mert nem szoktál mozogni sokat. Ha többet mozognál, fokozatosan megedződnél. Csak el vagy szokva tőle, ugrándozz többet!:)
2016. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Valamilyen könnyű fizikai mozgással kellene kezdeni, mint például séta...minden nap egyre többet és hétről hétre kicsit növelni a tempót. Ez apránként növeli az erőnléted majd,sok sikert! :)
2016. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!