Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a lábamnak?

Mi lehet a baja a lábamnak?

Figyelt kérdés

Tavasszal észleltem komolyabban azt, hogy a jobb lábam középső ujjának utolsó perce felöl éles fájdalom hasított első sorban a talpam irányába, amikor huzamosabb ideig bakancsot viseltem. - Kényszerből, de nem először, és nem új bakancs volt a lábamon.

Aztán ez odáig fajult, hogy sportcipőben is kezdett elhatalmasodni rajtam ez a dolog.

Kértem beutalót. Elmentem az ortopédiára.

Lúdtalp.

Csináltattam lúdtalpbetéteket és ideig-óráig elvoltam velük egy, a lábamnál két számmal nagyobb sportcipővel kombinálva azokat.

Aztán kezdődött elölről minden!

Most ott tartok, hogy gyakran mezitláb is érzem, hogy nagyon nincs ott rendben valami, de iszonyatosan félek orvoshoz menni vele, mert egyre több rémtörténet szivárog ki az egészségüggyel összefüggésben, - sok olyan vétlen áldozatot szed manapság az egészségügy, amelynek nem lett volna szabad, hogy áldozattá váljon.

Persze felelősök soha nincsennek és mindenki mutogat körbe-körbe - a mellette lévőre, - gyakorlatilag büntetlenül tesz a magyar egészségügy az emberekkel, amit csak akar.


De ettől még fennáll a leírt fájdalmam és füstöm nincs, hogy mit kezdjek vele.

Ma megtapogattam egy kicsit a problémás részt:

Van egy olyan érzésem, hogy a lábujjam tövében, a talpamban lehet valami gond, - valami idegi elváltozás vagy a fene tudja, - de nincs rendben.


Egyszerűen nem tudom, mit csináljak!?

Még azt sem tudom, hogy milyen orvost próbáljak keresni, ha mégis rászánom magam arra, hogy orvoshoz menjek?

- Bár ezt nagyon nem szeretném, mert "beteges kényszert" éreznek mindennek szervnek a szúrására, vágására, eltávolítására, amiből egynél több van egy embernek - és ha elkezdenek szeletelgetni, mint egy krinolint, akkor az lényegében a munkám elvesztését jelenti.


Mi lehet a baja a lábamnak?



2016. aug. 1. 02:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!