Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi történik a...

Tulajdonképpen mi történik a traumatológián? Vállficam miatt kaptam időpontot. (lent bővebb)

Figyelt kérdés

Múlt héten kificamítottam a vállam, amit a sürgősségin helyre tettek, de kaptam beutalót hétfőre a traumatológiára. Gyerekkoromban sosem volt horzsolásnál komolyabb sérülésem, szóval kicsit parázom, mert azt mondták, hogy ha gyakran kimegy, akkor műteni kell.


24/l



2016. júl. 23. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőre nem sokat. Megvizsgálnak, csinálnak egy röntgent és kb ennyi. Ha műteni kell, arra úgyis várni kell majd.
2016. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A traumatológia vagy baleseti sebészet (görög: trauma, „seb, sérülés”) orvostudományi szakág, amely a balesetek vagy erőszak által okozott sérülésekkel és sebekkel foglalkozik és ezeket sebészi úton kezeli vagy hozza rendbe. Általában a sebészet külön szakágának tekintik, de bizonyos országokban gyakran az ortopéd sebészet része
2016. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, röntgen, aztán kb. ennyi lesz.
2016. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindhármótoknak.
2016. júl. 24. 03:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!