Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki rajtam kívül visel...

Valaki rajtam kívül visel felnőtt pelenkát? Ha igen, akkor mi okból?

Figyelt kérdés
Én sajnos inkontinenciás vagyok.

2016. júl. 20. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Hány éves vagy?

Hol dolgozol?

Hogy mész így emberek közé?

2016. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
vizsgált már urológus? műtéttel nem korrigálható dolog?
2016. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak rajtad kívűl pelenkás felnőttek, csak magukba fordulnak, bezárkoznak problémályukkal. Sajnos. 62 F
2016. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia:)

van egy-két ilyen ismerősöm, illetve lehet hogy csak én vagyok paranoiás de egy két tünetet tapasztaltam magamon bár a pelenkától messze vagyok szerencsére:) Nagyon sajnálom hogy veled ez történt:(

2016. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
A sajnálat nem sokat segít utolsó válaszadó. Biztatást, elfogadást, törödést, és szeretetett igényel a kérdező.
2016. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kedves 5. válaszoló:) Érthető hogy ezt igényeli és nem is értem sokszor az embereket, hogy miért nem állnak ki az ilyen ismerősök mellett:( Én írtam is (privátban) a kérdezőnek emiatt. Igaz nem adott választ, de megértem, hogy ha nem szívesen beszél erről:( Ha tehetem mindig próbálok lelket önteni az emberekbe:)

4. válaszoló

2016. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem csodálom, hogy a legtöbb Inkontineciás ember nagyon szégyenli az állapotát. Érthető is mert nagyobb gyermekorukban Óvodában, iskolában csúfolhatták a társai. És felnőttek egy része is ezt tenné csak gúnyolódásként.


Pedig az Inkontinens emberek úgyan olyan emberek mint a többi. De őszinték privát üzenetben ha meg nyílnak. És szeretetre méltóak a többi embernél.

2016. júl. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7-es nek köszönöm az inkontinensek és felnőtt gumibugyisok nevében megértő kedves sorait. Sokan vagyunk idősebbek is akik valamiért pelenkát hordanak, muszályból, esetleg fétisként. F 62
2016. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem ertem mi a problemad , en mindeg inkontinens voltam mert a hugyholyagom csak 100ml tud felfogni. Tizen evesen is mar en pelenkaztam magamat, most 28 evesen nappal betetet hordok csak este, ejjel van pelenka rajtam, de ez nem zavar
2016. aug. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szia! Én 32 évesen próbáltam ki a felnőtt pelenkát.Hólyaghurút alakult ki nálam és elég makacsnak bizonyult,a gyógyszerek ellenére szinte folyamatossan vizelési ingerem volt.Az egészségügyben dolgozó barátnőm hozott haza egy csomag pelenkát amilyet a korházban is használnak.Ő mutatta meg hogy kell bepelenkázni magamat.Előszőr fura érzés volt benne lenni,de nagyon hasznos így már nyugottan tudtam pihenni.Majdnem 2 hétig használtam és nagyon hozzá szoktam.Néha még mindig jól esik viselni de már csak ritkán van rajtam. 41/F
2018. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!