Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este ittam, ma fájt a...

Tegnap este ittam, ma fájt a fejem, bevettem Rubophent 12:20 körül,15:00-ra megyek családi összejövetelre. Ihatok pálinkát, sört vagy korai?

Figyelt kérdés

Nem szoktam inni, de ezen a hétvégén összejöttek az ünnepek.

Szombat este barátnőm szülinapja:

3 x 3cl kókuszlikőr (21%) és 5 x 5 dl Kozel (4%) ment le. Reggel fájt a fejem, de csak 12:20 körül vettem be 1 db Rubophent (500 mg paracetamol).

Vasárnap délután 3-ra unokatesó eljegyzési partyja lesz, tuti lesz pálesz meg sör.


Rosszul lehetek, ha ott is inni fogok?

Vagy nem kéne ennyire kiszámolgatni a milligrammokat, centilitereket és alkoholszázalékokat, mert ez már túlzás?


157 cm / 54kg / 25 éves / N



2016. júl. 3. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
5 sört benyakaltál, meg egy pár rövidet? Szerintem ihatsz nyugodtan. Csak a Rubophenen csodálkozok. Az nem torokfájásra van?
2016. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent számolgatni, de azért nem mindegy, hogy 1 sört iszol, vagy 5 sört meg 3 felest.

Van, aki simán bír 2 napig inni, de ha te már ma másnapos voltál, és még gyógyszert is vettél be, akkor annyira nem jó ötlet ma is piálni, mert holnapra még rosszabbul leszel.

De ha úgy érzed délután, hogy bírsz és akarsz inni, és holnap nem kell dolgozni menned, akkor nyugodtan. Csak lavór legyen az ágy mellett, mikor lefekszel. :D

2016. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!