Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dagad be mindig a bokám...

Mitől dagad be mindig a bokám nyáron?

Figyelt kérdés

Nyáron, vagy ha meleg van mindig hatalmasra dagadnak a bokáim. Nem az a vizes, amit ha benyomok lassan "ereszt" vissza, de 2-3szor akkora mint normál állapotban.

Nem dohányzok, nem iszok alkoholt, rendszeresen sportolok, egészségesen táplálkozok. Ezt a dagadás dolgot csak nyáron vettem észre. A vérkeringéssel lehet baj? A családba van visszeres és én is ki tudok tapintani egykét kicsi csomót, de nem hiszem hogy ennyi idősen ez az oka. Esetleg tudtok rá valami enyhítő kezelést, vagy akármit?



2016. jún. 24. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem melegben az ujjaim dagadnak be iszonyatosan, néha le se tudom venni a gyűrűimet.

Sajnos az okot nem tudom, pedig kíváncsi lennék rá.

2016. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a jobb lábfejem jelenleg meg a bokám anynira be van dagadva hogy jobbra alig bírom fordítani mert szétfeszül a bőröm meg az egész. remélem valaki majd tud valamit mondani :(
2016. jún. 24. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet vénás ödéma, menj orvoshoz.
2016. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ha kulonosebb oka nincs, akkor ir fel kompresszios harisnyat amivel szinten tudod tartani
2016. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Valószínűleg a vénás, vagy nyirok keringéssel lehet baj. A nyirok és/vagy vénás erekben lehet gyengeség. Vénás torna, érfaltámogató természetes anyagok segíthetnek!


Üdvözlettel:

Pap Andrea, gyógytornász

2016. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kérdező! Olvasd el!



Anyukámnak is ez volt 1998-ban a problámája innen indult a betegsége, az orvos erre azt mondta hogy megerőltette utána kb 5 nap után vitték be a korházba mélyvénás trombózissal megmütötték 2012-ben ujra elő jött és már odémás lett a mai napig. Szedj gesztenye mézet nézd ,eg hogy alvad-e a véred és lépj!

2016. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!