Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lessz a bajom tőle?

Mi lessz a bajom tőle?

Figyelt kérdés
Sok energia italt iszom minden nap ! gondolom ez nem jó a szívnek ha igy folytatom hosszú távon mi bajom lehet belőle ?
2010. ápr. 12. 12:42
 1/7 A kérdező kommentje:
ma is megittam már 1 monster-t meg 1 bombát -t
2010. ápr. 12. 12:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szívroham
2010. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vesédet mindenképp tönkre teszi, valamint valóban nem egészséges a vérnyomásodnak sem tesz jót az a koffein-adag.

Az energiaitalt nem víz helyett kell inni!

2010. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát én nem tudom de azt megemlítem hogy egy energiaital ha jól tudom 9 kávénak felel meg(ezt egy drog ellenes előadáson hallottam szóval h nem igaz ne engem bántsatok:D)na meg amúgy sem értem hogy lehet meginni szerintem borzalmas íze van....persze ízlések és pofonok:)....mindenesetre szerintem vissza kéne ebből venni....de aztán te tudod:)

19/L

2010. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én is ezen gondolkodom h vissza veszek hnaptol belőle kb heti 1-2 dobozra kössz a válaszokat 17/F
2010. ápr. 12. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a bomba be is volt tiltva egy időben, aztán gondolom valakinek sok pénze volt, és újra piacra dobták. Nagyon káros, tele van cukorral és mindenféle adalékanyaggal, ha túlzásba viszed, pont az ellenkező hatást éred el vele. Nem szeretnék gusztustalankodni, de én ugyanezt csináltam, mint te és egyszer csak telítődött a szervezetem, 1 napig hánytam folyamatosan. Azóta még a szagát sem bírom. Inkább igyál egy jó jeges kávét, de ne tedd tönkre magad.
2010. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bomba+Vodka+Xanax

Tapasztalatokat kéretik leirni ....

2010. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!