Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szteroidokra lehet inni?

Ha szteroidokra lehet inni?

Figyelt kérdés

Nemrég el kellett kezdenem szteroidokat szedni, azóta úgy 2szer ittam kicsit többet(ez alatt 4-5 sörre gondolok), és mindkétszer nagyon lerészegedtem, egyszer hánytam is és utána nagyon nagyon másnapos voltam mindkétszer, pedig ennél azért már sokkal nagyobb mennyiségeket ittam már és akkor semmi bajom se volt. A betegtájékoztatóban az alkoholról egy szót sem írnak és az orvosom se mondta, hogy ne igyak.

Ti tudtok erről valamit?



2016. jún. 6. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM szabad rá inni!
2016. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy pontosan milyen szteroiokat szedsz, ill. hogy milyen dózisban, szóval csak általánosságban tudok válaszolni. A kortikoszteroidoknak és az alkoholnak nincsenek direkt kölcsönhatásai (=ami azonnali rosszullétet okozna), viszont ennek ellenére semmiképpen sem javasolnám, hogy igyál mellette. Az alkohol ugyanis felerősíti a szteroidok által okozott amúgy sem kevés mellékhatást, pl. csontritkulás, szénhidrát-anyagcsere zavara. - Egy gyógyszerész
2016. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszály innod? Milyen betegségre szeded?
2016. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!