Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér mennyi idő után...

Aranyér mennyi idő után húzódik vissza?

Figyelt kérdés
Eddig, ha kijött és elkezdtem kenni, mindig szinte egy nap alatt visszahúzódott, bármennyire is nagy és fájdalmas volt, utána még 1-2 napig fájdogált és elmúlt. Most viszont tegnap előtt délután jött ki, és még mindig nem húzódott vissza, bár már talán kisebb.. Ugye ez még nem azt jelenti, hogy nem fog visszamenni? Meg nem tudom... akinek van tapasztalata: Ti, hogy wc-ztek ilyenkor? Mert Nekem már az ingertől is fájdalmaim vannak, viccen kívül. Tudom olyanokat kell enni, hogy laza legyen a széklet, de hiába úgy érzem képtelen vagyok rá még vissza nem megy. (Még olyankor is nagyon fájdalmas szokott lenni)
2016. jún. 3. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni, egyre rosszabb lesz.
2016. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az orvos mit tud vele tenni a kenőcsön a kúpon és gyógyszeren kívül? Maximum műteni, de azt meg nem szeretném,
2016. jún. 3. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

De hát ha nem szeretnéd akkor... ennyi!

Akkor meg nem mindegy hogy visszahúzódik-e vagy sem?


Így is-úgyis ki fog szökni az aranyér és hát egyszer mindenképp kell ,hogy fájjon!

2016. jún. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van amikor 1 hétig kell kenni reggel és este, hogy elmúljon. Ha utána sem javul. akkor jobb ha megnézeted sebészeten.
2016. jún. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!