Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a nemiszerve...

Mitől fájhat a nemiszerve közösülés után? Melyikünkkel lehet a baj?

Figyelt kérdés
Párom azt mondja, hogy legutóbb miután együtt voltunk napokig fájt a pénisze, szerinte nekem van valami bajom. Én viszont magamon semmi rendkívülit nem érzek. Szerinte gyulladás lehet (mert túl piros vagyok ott), de szerintem meg vele van a baj. El fogok menni orvoshoz, mert amúgy is időszerű már. Párom állítja hogy nem volt mással, de én sem voltam mással, így a nemi bajt ez esetben kizártnak tartom. De akkor mi lehet? Lehet olyan, hogy nem jött ki rendesen az ondó, és az fáj neki? Vagy egyáltalán lehetséges az, hogyha velem van valami, az neki fájjon? Másfél éve vagyunk együtt, azt mondja eddig ilyen nem volt még.

2016. máj. 17. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegű fájdalomról beszélünk? Ha nem élvezett el, az valóban nagyon tud fájni. (Vőlegénybetegség) Esetleg, ha a makkján a bőr fáj, lehet valami lappangó gombás betegség.
2016. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elélvezett, de azt mondja mivel megszakításossal védekezünk, így lehet hogy nem jött ki rendesen. Mondjuk ez fura, mert kezdetektől így csináljuk, és sose volt még neki ilyen. Azt mondja kicsit olyan minntha nem jött volna ki rendesen az anyag. Melegvízben jobb lett. Vizelésnél, vagy ha magának csinálja nem fáj.
2016. máj. 19. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy " nem jön ki az ondó teljesen".

Ha a férfi kilövellés beindul, az kijön.


Lehet valami fertőzés.

Mindkettőtöknek el kell menni orvoshoz, a kezelést is mindkettőtöknek csinálni kell.

Hátha utána elmúlik!

2021. aug. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!