Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fel evig szedtem a "Sotret"...

Fel evig szedtem a "Sotret" nevu tablettat problemas borre. Lehet ebbol bajom? (Tobb lent)

Figyelt kérdés

A kura alatt tobbszor elofordult, hogy bulizni voltam es alkoholt fogyasztottam.

Ez tartosan karosithatta a majamat?



2016. máj. 8. 16:15
 1/2 anonim válasza:
Ha nem nagy mennyiséget akkor nem valószínű. Ha sokat, akkor már van rá esély. Anno volt hogy én is ittam 1 pohár pezsgőt vagy mondjuk egy sört...
2016. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azert kerdem, mert habar abbahagytam mar a tablettat tobb, mint 1 honapja, az egyik este megittam picit tobb bort, mint amennyit kellett volna, de nem kevertem.


Masnap pedig olyan rosszul voltam, mint meg kb soha. Hanytam, nem tudtam enni, menni sem rendesen. Csak bortol. Ez a Sotret altal okozott karosodas miatt lehet?

2016. jún. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!